Menu

Redakční systém

Náš vlastní redační systém Vám umožní spravovat si obsah své internetové prezentace, aniž byste se museli učit programovací jazyky. Pracujete v prostředí podobném Wordu a nemusíte platit zásahy programátorů. Díky dostupnosti redakčního systému online můžete na svém webu pracovat kdykoliv a odkudkoliv, kde se připojíte k internetu.

Úprava textů

Úprava textů je s naším redakčním systémem hračkou. Jednoduše se přihlásíte do webového prostředí, které je podobné tomu, jak vypadá třeba MS Word. Prostě píšete a formátujete text tak, jak chcete, aby vypadal na webu.

Novinky

Jednoduše vytvářejte, upravujte a mažte aktuality na Vašem webu. Intuitivní a jednoduché ovládání umožňuje pracovat s novinkami okamžitě bez nutnosti studovat návod k použití.

Vkládání obrázků a fotek

Díky inteligentnímu editoru je zcela jednoduché vkládat obrázky a fotky přímo do textu a formátovat je zcela dle Vašich představ.

Fotogalerie

Předem připravenou fotogalerii můžete rychle plnit fotografiemi, řadit je a přidávat jim popisy. Je možné vytvářet podsložky a fotografie tak dále třídit.

Audio a videogalerie

Podobně jako fotografie je možné spravovat audio a videozáznamy.

Diskuze

Kompletní správa diskuzních fór. Editujte nebo mažte příspěvky, vytvářejte témata.