Menu

Webdesign, webhosting, redakční systém a další

Webdesign

Nabízíme komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek. Od návrhu vzhledu webu až po nasazení redakčního systému. Kvalitní webová prezentace je základem úspěšného podnikání na internetu, proto její vytvoření svěřte do rukou profesionálů.

Webhosting

Naše weby umísťujeme na vlastní výkonné servery s vysokým stupněm zabezpečení. Využíváme služeb jednoho z největších serverhousingových center v ČR, což nám poskytuje záruku kvalitních služeb. Pečlivě sledujeme vytížení našich serverů tak, aby byla vždy zaručena rychlá odezva z Vašeho webu. Narozdíl od "levných" poskytovatelů webhostingu u nás máte jistotu, že se na jednom serveru nenacázejí stovky prezentací, které snižují dostupnost Vašeho webu.

Redakční systém

Díky našemu vlastnímu redakčnímu systému si zvládnete spravovat svůj web sami, aniž byste museli studovat programovací jazyky. V prostředí podobném Wordu si jednoduše změníte texty, vložíte novinky, upravíte obrázky či vytvoříte fotogalerii.

SEO optimalizace

Optimalizace klíčových slov pro vyhledávače je základním kamenem pro to, aby se Váš web nacházel na první straně výsledků hledání. Naši odborníci na SEO optimalizaci Vám připraví strategii, jak tohoto výsledku dosáhnout bez nákladných investic na nákup klíčových slov.

Facebook

Sociální síť facebook je fenomén, jehož význam neustále roste. Propojte svůj web se svým profilem na Facebooku pomocí tlačítek "Like" nebo komentářových polí. Nechte své návštěvníky spárovat své profily s Vaším webem a pomocí vlastní Facebookové aplikace o nich získáte veškeré potřebné informace.

Copywriting

Texty jsou základem každé internetové prezentace a převážně na nich záleží, jaký dojem Váš web zanechá. Napsat kvalitné text, který zaujme návštěvníka stránek a zároveň přispěje k vylepšení pozice Vašeho webu ve vyhledávačích není jednoduché. Proto tuto práci nechte na nás.

Grafické práce

Vizitky, letáky, plakáty, loga nebo firemní design. Zkrátka všechny možné podoby grafických materiálů Vám zpracujeme ve špičkové kvalitě a dodáme v podobě připravené pro tisk či umístění na web.